Klasszikus Nyerők
Stakes Winners

Tartalom (Content) * Pedigrétár (Pedigree Database) * Klasszikus nyerők (Stakes Winners) * Fotótár (Gallery) * Cikkek (Articles) * Linkek (Recommended Pages) * Eladó lovak (Horses For Sale) * Kapcsolat (Contact)


Magyar Derby (Gd-1) 1921 - 2003
2400 méter 3 éves méneknek és kancáknak

Év Adatok Apa - Anya Család sz.
1921 Vatinius s.m. 1918 Horkay - Vosges 4-o
1922 Lavendel II p.m. 1919 Wool Winder - Lappalie 2-b
1923 Handful p.m. 1920 Mindegy - Handabanda 20-c
1924 Oskar Anton p.m. 1921 Rascal - Ingeborg 3-h
1925 Bajtárs p.m. 1922 Pázmán - Bokros 23
1926 Naplopó p.m. 1923 Pázmán - Napkelet 1-b
1927 Bűvész p.m. 1924 Kokoro - Buvette 15-b
1928 Tiszavirág # p.k. 1925 Pázmán - Tiszavölgy 12
1929 Rabló s.m. 1926 Sándor - Rama 27
1930 Csákány p.m. 1927 Nubier - Csíkszereda 4-l
1931 Starlight # stp.k. 1928 Grand Parade - Star Bird 5-d
1932 Tempó s.m. 1929 Tamar - Remény 2-b
1933 Canada # p.k. 1930 Pázmán - Clara 9-h
1934 Cagliostro p.m. 1931 Nubier - Cartouche 13-c
1935 Duce p.m. 1932 Pázmán - Dawa 14-b
1936 Try Well HK s.m. 1933 Weissdorn - Tetragynia 8
1937 Fürstenbrauch f.m. 1934 Santorb - Dália 12
1938 Alibi p.m. 1935 Aditi - Adó 14-b
1939 Puczur s.m. 1936 Caissot - Apropos 22-c
1940 Trissotin s.m. 1937 Simson - Toupie 8
1941 Kamarás s.m. 1938 Cagliostro - Rendek 4-o
1942 Botond s.m. 1939 The Black Abbott - Paradian 8-k
1943 Raphael p.m. 1940 Balbinus - Rang 2-b
1944 Zsivány p.m. 1941 Mannamead - Adagio 8-g
1945 Nem futották    
1946 Nem futották    
1947 Minci # p.k. 1944 Mannamead - Rawena 3-o
1948 Róbert Endre p.m. 1945 Atout Maitre - Helia 2-o
1949 Lubica # p.k. 1946 Iceberg II - Tableau 2-d
1950 Gulianar # p.k. 1947 Le Gosse - Garnbara 1-u
1951 Szaladin p.m. 1948 Sultan Mahomed - Brouette 2-s
1952 Tacskó # sz.k. 1949 Sultan Mahomed - Touch Wood 14-a
1953 Fero CZE p.m. 1950 Gradivo - Field Flower 2-t
1954 Rubint stp.m. 1951 Róbert Endre - Lubica 2-d
1955 Roppant p.m. 1952 Róbert Endre - Pansy 8-g
1956 Imi p.m. 1953 Intermezzo II - Minci 3-o
1957 Almáriom p.m. 1954 Alpár - Mirandelle 5-i
1958 Mormota stp.m. 1955 Mario - Movita 1-h
1959 Indok p.m. 1956 Intermezzo II - Dóra 14-b
1960 Hadnagy p.m. 1957 Hasan - Hajadon 8-d
1961 Frappáns p.m. 1958 Falerno - Pazar II 1-e
1962 Babatündér # p.k. 1959 Roppant - Babona 2-k
1963 Imperiál s.m. 1960 Imi - Hurry 8-c
1964 Precíz # p.k. 1961 Zoagli - Prizma 8-k
1965 Regény p.m. 1962 Garnir - Réka 1-m
1966 Nem igaz p.m. 1963 Nostradamus - Dublé 1-h
1967 Iglói diák p.m. 1964 Imi - Kalamajka 3-l
1968 Seebirk f.m. 1965 Birkhahn - Seefahrt 9-c
1969 Nótás kapitány p.m. 1966 Nostradamus - Pacsirta 22-c
1970 Norbert p.m. 1967 Nostradamus - Cirkalom 14-d
1971 Isztopirin p.m. 1968 Imperiál - Tabletta 17-d
1972 Immer p.m. 1969 Imperiál - Margaréta 5-i
1973 Anda # p.k. 1970 Imperiál - Ambo 14-f
1974 Íjász p.m. 1971 Imperiál - Ámbátor 11-f
1975 Sky stp.m. 1972 Skymaster - Versailles 19-b
1976 Tirán s.m. 1973 Imperiál - Trója 17
1977 Bilbao HK p.m. 1974 Imperiál - Bille 28
1978 Dimitrij p.m. 1975 Imperiál - Dunyuska 2-o
1979 Gázsi s.m. 1976 Athens Wood - Gasetka 4-h
1980 Aréna stp.m. 1977 Indikator - Ara 5-b
1981 Turbó p.m. 1978 Rustan - Tribunka 17-d
1982 Királyhágó stp.m. 1979 Jolly Jet - Királyasszony 12-g
1983 Betét p.m. 1980 Imperiál - Babette 23-b
1984 Aszbeszt s.m. 1981 Sardar - Allel 17-d
1985 Bűvölő p.m. 1982 Masetta - Bűbájos 2-k
1986 Try Star s.m. 1983 Star Appeal - Trespass 21-a
1987 Torockó stp.m. 1984 Aréna - Titkos 17
1988 Jagelló p.m. 1985 Bilbao - Jade 4-n
1989 Tabán p.m. 1986 Antler - Titkos 17
1990 Pendragon p.m. 1987 Norman Style - Perjés 8-k
1991 Jeremy sz.m. 1988 Kenmare - Jemeela 12-b
1992 Alfonz p.m. 1989 Odenat - Anerbin 7-d
1993 Finavon p.m. 1990 Soviet Star - Dunninald 19-c
1994 Sir Khan s.m. 1991 Try Star - Star Horse 7-e
1995 Mafhum s.m. 1992 Al Hareb - Rivulet 14-c
1996 Pierro p.m. 1993 Ukaab - Panda 12-e
1997 Cardinal p.m. 1994 Scenic - Cédula 6-f
1998 Menedzser s.m. 1995 Horatio Luro - Must 13
1999 April Sun HK f.m. 1996 Goldeneyev - April's Folly 9-c
2000 Rodrigo  stp.m.1997 Bin Shaddad - Ritmus 14-c
2001 April Surprise   p.m. 1998 Mafhum - April's Folly 9-c
2002 Poggione GB p.m 1999 Eagle Eyed - Shifty Mouse 1-n
2003 Rodolfo p.m 2000 Bakharoff - Ritmus 19-c
2004 King's Honor GER sz.m 2001 Highest Honor - Krakau 5-h

 

# : kanca / filly

HK: Hármas Korona nyerő / Triple Crown Winner

 

Vissza a főoldalra